Vilniaus universiteto rektoriaus įsakymu patvirtinta, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. Vilniaus universiteto studentams, gyvenantiems bendrabučiuose ir laikinai išvykstantiems iš jų dėl šalyje paskelbto karantino bei universitete vykstančių nuotolinių studijų, gali būti taikoma 25 proc. nuolaida.

Šis sprendimas galios iki atskiro mūsų universitete koronaviruso (COVID-19) prevencijai sudarytos darbo grupės sprendimo dėl prevencinių priemonių ir ribojimų taikymo pabaigos net ir tuomet, jei šalyje pasibaigs Vyriausybės paskelbtas karantinas.

Studentai, norintys, kad jiems būtų pritaikoma nuolaida turi:

• neturėti įsiskolinimų už bendrabutį;
  • karantino metu negyventi bendrabutyje;
  • užpildyti ir nusiųsti, savo bendrabučių administratoriui, pateiktą formą;
  • iki 2020 gegužės 31 d. turi pateikti prašymą jei nori, kad nuolaida būtų taikoma nuo 2020 balandžio 1 d.

Studentai turėtų kreiptis į savo bendrabučio Vilniaus universitete administratorių, kurio kontaktus galite rasti puslapyje čia.

Kol bus taikoma nuolaida bendrabutyje gyventi draudžiama.

Rektoriaus įsakymas

Parsisiųsti prašymo formą