Naujienos

2022-05-12 Informacija dėl gyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo
2021-08-18 Informacija dėl apgyvendimo ir galimybių paso
2021-06-01 INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2021!
2021-06-01 2021 METŲ APGYVENDINIMO GRAFIKAS
2020-10-08 Informacija apie apgyvendinimo išimtis izoliavimo laikotarpiu bendrabučiuose

Mieli studentai ir studentės, 

džiaugiuosi vėl visus galėdamas pakviesti naujaisiais studijų metais sugrįžti į mūsų Universitetą ir jo erdves. Kaip jau esame žadėję, studijų veiklas planuojame vykdyti gyvai ir kviečiame vėl studentišku šurmuliu, akademinėmis diskusijomis užpildyti auditorijas, laboratorijas, bibliotekos erdves, kiemelius ir universitetinius miestelius. 

Deja, bet virusas dar nėra įveiktas, o kiekvieno mūsų bendruomenės nario saugumas ir toliau išlieka prioritetu. Todėl remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Darbo grupės koronaviruso prevencijai Universitete sprendimais, kontaktiniame studijų procese galės dalyvauti tik galimybių pasus ar jiems prilygstančius dokumentus turintys bendruomenės nariai. Planuojama, kad didžioji dalis studijų užsiėmimų ir atsiskaitymai vyks fiziniu būdu Universiteto patalpose. Daugiau detalesnės informacijos apie konkrečios studijų programos užsiėmimus sulauksite iš padalinio, kuriame studijuojate. 

Atkreipiu dėmesį, kad nuostata dėl galimybių paso galioja ir tiems, kurie planuojate apsigyventi Vilniaus universiteto bendrabučiuose, lankytis bibliotekos skaityklų ir kitose su studijų procesu susijusiose Universiteto erdvėse.  

Dar kartą labai dėkoju visiems, kurie aktyviai skiepydamiesi tampate pavyzdžiu visai akademinei bendruomenei ir visuomenei. O to dar nespėjusius padaryti, skatinu nedelsti ir registruotis jau dabar

Tikiu mūsų bendruomenės atsakingumu ir kiekvieno iš mūsų apsisprendimu, kuris padėtų saugiai pradėti bei sėkmingai tęsti artėjančius studijų metus kartu.   

Iki susitikimo Vilniaus universitete – 

VU rektorius Rimvydas Petrauskas