• LT
  • EN

2024-01-25 ATSISKAITYMAS SU VU BC BAIGIANT AR NUTRAUKUS STUDIJAS VU
    2023-12-18 Informacija el. dviračių ir paspirtukų turėtojams
    2023-05-30 INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2023!
    2023-05-30 2023 METŲ APGYVENDINIMO GRAFIKAS
    2023-05-11 Informacija dėl gyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo
    2023-01-17 Informacija dėl vietų trūkumo

SVARBU!

Vadovaujantis Absolventų ir studijas nutraukiančių studentų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarka, kiekvienas absolventas, sėkmingai baigiantis studijų procesą Vilniaus universitete (VU), likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki numatyto studijų diplomų įteikimo dienos turi atsiskaityti su  universiteto padaliniais tame tarpe ir VU Bendrabučių centru. Nutraukiant studijas VU tvarka galioja analogiška.

1. Studentai, gyvenantys bendrabutyje laikomi atsiskaitę, kai yra sumokėta už visą sutarties galiojimo laiką , arba nutraukta sutartis su VU Bendrabučiu centru ir pilnai sumokėta už pragyventą laikotarpį.
    2. Negyvenusiems bendrabutyje absolventams apie atsiskaitymą su VU Bendrabučių centru  yra pažymima automatiškai, o asmenys nutraukiantys studijas ir pageidaujantys atsiskaityti su VU Bendrabučių centru turi pranešti apie tai elektroniniu laišku adresu: kristina.mazeikaite@vub.lt

Esant klausimams kreipkitės adresu: kristina.mazeikaite@vub.lt