Naujienos

2021-08-18 Informacija dėl apgyvendimo ir galimybių paso
2021-06-01 INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2021!
2021-06-01 2021 METŲ APGYVENDINIMO GRAFIKAS
2021-05-03 Informacija dėl gyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo
2020-10-08 Informacija apie apgyvendinimo išimtis izoliavimo laikotarpiu bendrabučiuose

INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2021

pirmo kurso studentams (busimiems 1k. bakalaurams bei magistrams)

Vilniaus universiteto studentams, gyvenantiems ne Vilniuje, esant galimybei skiriami bendrabučiai Saulėtekio al., M. K. Čiurlionio ir Didlaukio gatvėse. Pirmakursiai, norintys apsigyventi bendrabučiuose, turi užsiregistruoti čia nuo RUGPJŪČIO 9 d. iki RUGPJŪČIO 20 d. 18 val.

SVARBU!

Teikiant prašymą skirti vietą bendrabutyje pirmiausia pirmakursis turi sumokėti 60 eurų avansą į Vilniaus universiteto Swedbank atsiskaitomąją sąskaitą. Avansą sumokėti galima atliekant vietinį bankinį pavedimą pagal pateiktus rekvizitus.

Imokos kodas: 333000

Gavėjas: Vilniaus universitetas

Gavėjo kodas: 211950810

Gavėjo sąskaita: LT67 7300 0101 0940 9321

Mokėtojas: Studento vardas, pavardė

Mokėtojo kodas: Studento asmens kodas

Įmokos paskirtis: Užstatas ir Studento asmens kodas

Įmokos suma: 60 Eur

Nesumokėjus avanso, prašymas skirti vietą bendrabutyje nenagrinėjamas.

Studentai, kuriems bus suteikta vieta bendrabutyje, apie tai bus informuojami registracijos metu nurodytu el. paštu. iki rugpjūčio 21 d. imtinai.

Negavę bendrabučio, bet norintys jame gyventi studentai nuo rugsėjo 1 d. gali registruotis į bendrą eilę.

Negavę bendrabučio arba dėl kitokių priežaščių neapsigyvenę ir norintys atsiimti sumokėtą užstatą studentai, turi atsiųsti užstato grąžinimo prašymą  laisva forma el. paštu buhaltere@vub.lt. Užstatai bus grąžinami per 14 dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Pastaruosius metus bendrabutis buvo suteikiamas 95% pirmo kurso studentų. Jeigu pirmakursių, pageidaujančių apsigyventi bendrabučiuose, skaičius viršija esamų laisvų vietų skaičių, pirmenybė pagal nurodytą eiliškumą suteikiama:

  • visiškiems našlaičiams (reikia pateikti mirties liudijimų kopijas, teismo nutarimą dėl globos / rūpybos suteikimo, Gyventojų registro tarnybos pažymą ir pan.);
  • esantiems iš šeimų, kurių mėnesio pajamos vienam šeimos nariui neviršija valstybės nustatytų remiamų pajamų dydžio (reikia pateikti socialinės paramos centro pažymą apie gaunamą socialinę pašalpą arba kompensacijas už karštą / šaltą vandenį, kietąjų kurą ir dujas);
  • neturintiems vieno iš tėvų (reikia pateikti mirties liudijimo kopiją, pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • esantiems iš daugiavaikės šeimos, jei šeimoje yra 3 ar daugiau vaikų, kuriems dar nėra suėję 25 metai ir jie mokosi bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose arba nuolatinėse studijose (reikia pateikti pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • studentams, turintiems 55% arba mažesnį darbingumą (reikia pateikti neįgalumo pažymėjimo kopiją).

Pirmakursiai, pretenduojantys į bendrabutį, turi užsiregistruoti elektroninėje registracijoje bei pateikti pažymas (jei atitinka kriterijus) kurios patvirtina prieš tai išvardytus faktus: šeimos sudėties pažyma, studento invalidumo pažyma, tėvų mirties liudijimų kopiją, pažyma apie gaunamą socialinę pašalpą.