• LT
 • EN
 •      

  Naujienos

  2024-05-23 INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2024!
  2024-05-23 2024 METŲ APGYVENDINIMO GRAFIKAS
  2024-04-29 Informacija dėl gyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo
  2024-01-25 ATSISKAITYMAS SU VU BC BAIGIANT AR NUTRAUKUS STUDIJAS VU
  2023-12-18 Informacija el. dviračių ir paspirtukų turėtojams
  2023-01-17 Informacija dėl vietų trūkumo

  INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2024

  Pirmo kurso studentams (būsimiems 1k. bakalaurams bei magistrams)

  Vilniaus universiteto studentams, gyvenantiems ne Vilniuje, esant galimybei skiriami bendrabučiai Saulėtekio al., M. K. Čiurlionio ir Didlaukio gatvėse. Pirmakursiai, norintys apsigyventi bendrabučiuose, turi užsiregistruoti čia nuo RUGPJŪČIO 1 d. iki RUGPJŪČIO 4 d. 18 val.

  Studentai, kuriems bus suteikta vieta bendrabutyje, apie tai bus informuojami registracijos metu nurodytu el. paštu. iki RUGPJŪČIO 7 d. imtinai.

  Studentai, kuriems bus suteikta vieta bendrabutyje iki RUGPJŪČIO 10 dienos turi  sumokėti  100 eurų avansą. Negavus įmokos arba gavus įmoką vėliau, vieta bendrabutyje nebus suteikiama.

  SVARBU!

  Studentas, kuriam suteikta vieta bendrabutyje  turi sumokėti 100 eurų avansą į Vilniaus universiteto Swedbank atsiskaitomąją sąskaitą. Avansą sumokėti galima atliekant vietinį bankinį pavedimą pagal pateiktus rekvizitus. Jei už studentą moka tėvai, privaloma nurodyti už ką mokama (studento vardas, pavardė, asmens kodas).

  Informacija apie sumokėtus užstatus el. paštu ir/ar telefonu neteikiama.

  Gavėjas: Vilniaus universitetas

  Gavėjo kodas: 211950810

  Gavėjo sąskaita: LT67 7300 0101 0940 9321

  Mokėtojas: Studento vardas, pavardė

  Mokėtojo kodas: Studento asmens kodas

  Įmokos paskirtis: Užstatas ir Studento asmens kodas (11 skaitmenų kodas)

  Įmokos suma: 100 Eur

  Nesumokėjus avanso, vieta bendrabutyje nebus skiriama.

  Pirmakursiai,  kurie studijuoti Vilniaus universitete bus priimti iš antro etapo eilėje registruojasi nuo Rugpjūčio 10 iki Rugpjūčio 13 dienos imtinai. Apie tai ar bus suteikta vieta bendrabutyje šie studentai bus informuojami iki Rugpjūčio 16 d.

  PIRMAKURSIAI, KURIEMS YRA SKIRTA VIETA IR LAIKU SUMOKĖJĘ AVANSĄ APSIGYVENTI ATVYKSTA PAGAL PASKELBĄ GRAFIKĄ IR NURODYTĄ ADRESĄ

  Negavę bendrabučio, bet norintys jame gyventi studentai nuo rugsėjo 20 d. gali registruotis į bendrą eilę.

  Negavę bendrabučio arba dėl kitokių priežaščių neapsigyvenę ir norintys atsiimti sumokėtą užstatą studentai, turi atsiųsti užstato grąžinimo prašymą  laisva forma el. paštu buhaltere@vub.lt. Užstatai bus grąžinami per 14 dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

  Pastaruosius metus bendrabutis buvo suteikiamas 95% pirmo kurso studentų. Jeigu pirmakursių, pageidaujančių apsigyventi bendrabučiuose, skaičius viršija esamų laisvų vietų skaičių, pirmenybė pagal nurodytą eiliškumą suteikiama:

  • netekusiems abiejų tėvų (reikia pateikti mirties liudijimų kopijas, teismo nutarimą dėl globos / rūpybos suteikimo, Gyventojų registro tarnybos pažymą ir pan.);
  • esantiems iš šeimų, kurių mėnesio pajamos vienam šeimos nariui neviršija valstybės nustatytų remiamų pajamų dydžio (reikia pateikti socialinės paramos centro pažymą apie gaunamą socialinę pašalpą arba kompensacijas už karštą / šaltą vandenį, kietąjų kurą ir dujas);
  • neturintiems vieno iš tėvų (reikia pateikti mirties liudijimo kopiją, pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • esantiems iš daugiavaikės šeimos, jei šeimoje yra 3 ar daugiau vaikų, kuriems dar nėra suėję 25 metai ir jie mokosi bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose arba nuolatinėse studijose (reikia pateikti pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • studentams, turintiems 55% arba mažesnį darbingumą (reikia pateikti neįgalumo pažymėjimo kopiją);
  • studentams, šiuo metu deklaravusiems gyvenamąją vietą, kuri yra labiau nutolusi nuo Vilniaus miesto savivaldybės.

  Pirmakursiai, pretenduojantys į bendrabutį, turi užsiregistruoti elektroninėje registracijoje bei pateikti pažymas (jei atitinka kriterijus) kurios patvirtina prieš tai išvardytus faktus: šeimos sudėties pažyma, studento invalidumo pažyma, tėvų mirties liudijimų kopiją, pažyma apie gaunamą socialinę pašalpą.

  Jei nepavyksta užsiregistruoti el. eilėje, kreipkitės pagalbos el. paštu registracija@vub.lt