2021-08-18 Informacija dėl apgyvendimo ir galimybių paso
2021-06-01 INFORMACIJA APIE BENDRABUČIŲ SKYRIMĄ 2021!
2021-06-01 2021 METŲ APGYVENDINIMO GRAFIKAS
2021-05-03 Informacija dėl gyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo
2020-10-08 Informacija apie apgyvendinimo išimtis izoliavimo laikotarpiu bendrabučiuose

Gyventojų dėmesiui!!!

Iki š.m. birželio 4 d. prašome VU dieninio skyriaus (bakalauro I-III k., vientisųjų I-IV k., magistro I k.) studijuojančius studentus, rezidentus, doktorantus prasitęsti gyvenamųjų patalpų nuomos sutartis.

Sąlygos:

• Sutartys pratęsiamos nekeičiant kambario ar vietos ir tomis pačiomis sąlygomis;
  • Pratęsiant sutartis bus atsižvelgta į prasižengimus, atliktus nesilaikant bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių;
  • Norint pratęsti sutartį reikia būti sumokėjus už gegužės mėnesį;
  • Turintiems įsiskolinimų už gyvenamųjų patalpų nuomą sutartys netęsiamos;
  • Rekomenduojame, esant galimybei, susimokėti iškart ir už vasaros mėnesius;
  • Baigusiems studijas ir nepratęsusiems sutarčių, paskutinė diena išsikraustymui iš bendrabučio yra 2021 07 31.
  • Gyvenamųjų patalpų nuomos kainos nepasikeitė;
  • Stojantys į II pakopos pirmą kursą dėl sutarčių pratęsimo bus informuoti atskirai.

Laiku neprasitęsusiems gyvenamųjų patalpų nuomos sutarčių, aukščiau nurodytoms bendrabučių gyventojų grupėms, vėliau jos NEBUS PRATĘSIAMOS. Kilus klausimams prašome kreiptis į bendrabučio administraciją.

Norint prasitęsti apgyvendinimo paslaugų sutartį turite užpildyti sutarties formą, kurią reikia atsispausdinti, pasirašyti ir atsiųsti bendrabučio administracijai.

Gyvenamųjų patalpų nuomos sutartis.

Administracijos kontaktai.